Aspen, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, 20.9.2017, Snídaně
Aspen
Termín:
20.9. – 27.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Vídeň)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:117515825
14 418 Kč 562 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

150 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Aspen Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Všechny pokoje mají telefon, mini bar (bez poplatku), televizi, parketové podlahy, vysoušeč vlasů, koupelnu (sprcha nebo vana), WC a klimatizaci.

Poloha

Aspen Hotel je útočištěm skutečného klidu, prezentovaný tradičním architektonickým Kaleici stylem a nachází se v klidném a krásném starém městě Antalya, jen 200 m od pláže Mermerli na krásné Turecké riviéře. Tento hotel kombinuje tradiční pohostinnost s moderními vymoženostmi. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 12 km od hotelu.

Služby hotelu

Recepce s nepřetržitým provozem, trezor, směnárna, bezdrátové připojení na internet ve vstupní hale, služba nabití telefonu, fax, kopírování, pronájem aut, mini bar, lékař, čistírna, bazén, sauna (s rezervaci od 10:00 h - 19:00 h), Fitness místnost (10:00 h - 19:00 h), za poplatek - lehátko na pláži, slunečník, polštář.

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze.

V hotelovém baru American a v baru u bazénu se podávají různé alkoholické nápoje a exotické koktejly. Hosté si mohou vybrat, zda chtějí jíst u bazénu nebo v hotelové klimatizované restauraci.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Cena zahrnuje
letecká doprava, letištní poplatky a příruční zavazadlo, 7x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB), transfer letiště - hotel - letiště, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění, vstupy (muzea a památky) a výlety, místní taxy, možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí, služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
Pořadatelem tohoto zájezdu je SOLARTOUR, s.r.o., IČ 44665491.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK