Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Aspen - Turecko - Turecká riviéra - Antalya
Aspen
Doprava:
letecky
Letiště:
Vídeň
Odjezd:
-
Strava:
Snídaně, Polopenze
150 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Aspen Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Všechny pokoje mají telefon, mini bar (bez poplatku), televizi, parketové podlahy, vysoušeč vlasů, koupelnu (sprcha nebo vana), WC a klimatizaci.

Poloha

Aspen Hotel je útočištěm skutečného klidu, prezentovaný tradičním architektonickým Kaleici stylem a nachází se v klidném a krásném starém městě Antalya, jen 200 m od pláže Mermerli na krásné Turecké riviéře. Tento hotel kombinuje tradiční pohostinnost s moderními vymoženostmi. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 12 km od hotelu.

Služby hotelu

Recepce s nepřetržitým provozem, trezor, směnárna, bezdrátové připojení na internet ve vstupní hale, služba nabití telefonu, fax, kopírování, pronájem aut, mini bar, lékař, čistírna, bazén, sauna (s rezervaci od 10:00 h - 19:00 h), Fitness místnost (10:00 h - 19:00 h), za poplatek - lehátko na pláži, slunečník, polštář.

Stravování

Možnost stravování: snídaně, polopenze.

V hotelovém baru American a v baru u bazénu se podávají různé alkoholické nápoje a exotické koktejly. Hosté si mohou vybrat, zda chtějí jíst u bazénu nebo v hotelové klimatizované restauraci.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadla, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.