Argentario Golf Resort & Spa, Itálie, 15.9.2017, Snídaně

Argentario Golf Resort & Spa starstarstarstarstar

Argentario Golf Resort & Spa
Termín:
15.9. – 19.9.2017
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:116054189
19 690 Kč 767 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ARGENTARIO GOLF RESORT & SPA - golf
Poloha
Argentario Golf Resort and Spa resort se nachází přímo na stejnojmenném golfovém hřišti na nádherném poloostrově Monte Argentario, pouhých 7 km od měst Orbetello a Porto S. Stefano. Od letiště v Římě je vzdálen 140 km.
Sport a zábava
V areálu se nachází krytý bazén, venkovní bazén a vířivá vana, sauna, finská sauna, fitness centrum a tenisová hřiště. V neposlední řadě je Vám zde k dispouzici samožřejmě golfové 18-ti jamkové hřiště Agrentaio Golf, mimořádně krásné hřiště, náročné na přesnost a sílu, které nabízí jedinečné scenérie a možnost zahrát si golf v příjemných podmínkách kdykoliv v roce. Příznivé mikroklima umožňuje hru po celý rok a to i v horkých letních dnech, kdy vzduch příjemně ochlazuje mírný vánek. Pro hřiště jsou typické výjimečně krásné greeny a ferveje obklopené korkovníky a olivovníky. Jedná se skutečně o překrásné, ekologické prostředí, které si zaslouží obdiv.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* 4 nebo 7x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní

* neomezený golf na golfovém hřišti Agrentario Golf

*2x nebo 4x večeře v hotelové restauraci
Vybavení hotelu
V hotelu se nachází prostorná hala s recepcí, restaurace, bar. Argentario Golf Resort and Spa respektuje životní prostředí a vaše pohodlí a zdraví. Ve svém wellness centru a lázních, kde si můžete vychutnat celou řadu léčebných kúr, používá hotel pouze ekologické produkty. Vyzkoušejte thalassoterapii, aromatické sprchy, Kneippovy kúry, fitness centrum, hydromasážní bazén a soukromé hodiny s osobním trenérem. K dispozici budete mít saunu pro muže, bio saunu pro ženy, turecké lázně a fitness centrum s přístroji kardiofitness.
Vybavení pokoje
Resort nabízí ubytívání v pokojích s panoramatickými balkóny a výhledy na otevřenou krajinu, lagunu Orbetello a golfové hřiště. Všechny pokoje jsou vybaveny kouplenou s vysoušečem vlasů, WC, telefonem, plazmovou TV, DVD přehrávačem, minibarem a připojením na internet.
Stravování
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.
Náš názor
Argentario Golf Resort & Spa je nejen rájem milovníků designu, vířivých lázní a golfu, ale i symbolem šetrného přístupu k životnímu prostředí.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK