Achilleas, Řecko, Řecko ostrovy, Lefkada, Nidri, 22.9.2017, Snídaně
Achilleas
LM
Termín:
22.9. – 29.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:121925494
9 250 Kč 360 € (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde


Kategorie hotelu: ***
Poloha
apartmánový dům s rodinnou atmosférou leží stranou rušného života v Nidri. Dominuje mu udržovaná zahrada s cafe snack barem, venkovní sprchou a velkou travnatou zahradou u menší písečné pláže s pozvolným vstupem moře. Dům leží cca 600 m od centra letoviska s řadou obchůdků, taveren, barů a kaváren a přístavu s promenádou. V blízkosti se nachází menší obchůdky s potravinami a několik restaurací (některé přímo na pláži). Umístění přímo u pláže a mimo největší ruch letoviska činí toto místo správným cílem pro poklidnou dovolenou. Moře je v této lokalitě klidné a proto vstřícné i slabším plavcům či menším dětem. Zahrada skýtá jak slunění, tak i stín vzrostlých stromů a palem a zárověň úchvatný výhled na soukromé ostrůvky Prigiponésie. Cca 200 m daleko je centrum vodních sportů s nabídkou různých atrakcí. Vzdálenost od letiště je 40 km, od hlavního města Lefkas 16 km. Pláže severozápadu Kathisma a Pafkoulia, stejně jako letovisko Agios Nikitas, jsou cca 30 km daleko. Nádherná přírodní rokle s vodopádem je vzdálena 3 km. Zastávka místní autobusové dopravy je cca 100 m daleko.
Rychlý přehled
velmi oblíbené zařízení rodinného typu
výtečná poloha mimo rušné centrum
velká zahrada s plážovým servisem
vhodné i pro rodiny s dětmi
Stručná poloha
přímo u menší písečné pláže
centrum letoviska 600 m
hlavní město Lefkas 17 km
letiště Preveza 40 km
Pojmenování upoutávky 1
Oáza klidu.
Popis upoutávky 1
Pohled na pláž po východu slunce.
Vybavení hotelu
dvoupatrový dům stojí na krásném pozemku přímo u moře mezi přímořskou silnicí a pláží. Je klienty velmi oblíbený a to zejména díky poloze a rodinné atmosféře. Nabízíme ubytování ve studiích s možností 1-2 přistýlek, v přízemí nebo v 1. patře, s balkonem nebo terasou. K dispozici je malá recepce a malý snack bar s terasou, která přechází v zahradu a po pár metrech končí přímo na písečné pláži. V baru nebo na venkovním terase jsou po celý den k dispozici nápoje i menší občerstvení. Najdete zde i toalety a venkovní sprchu. V zahradě i na pláži jsou k dispozici lehátka i slunečníky (zdarma). Ve společných prostorách je dostupné WiFi (zdarma). Komplex disponuje vlastním parkovištěm.
Vybavení pokoje
vkusně a účelně vybavena studia pro 2 osoby s možností 1-2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku s vařičem, ledničkou a základním nádobím, TV, individuální klimatizaci (za příplatek 5 eur/den, platba na místě). Studia v přízemí mají malou terasu s přímým průchodem do zahrady, studia v 1. patře mají balkon s bočním výhledem na moře.
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.
Popis zařízení 1
Studia pro 2 osoby s možností 2 přistýlek, v přízemí nebo 1. patře, mají sociální zařízení se sprchou, kuchyňku s vařičem, ledničkou a základním nádobím, TV, individuální klimatizaci (za příplatek 5 eur/den, platba na místě). Studia v přízemí mají malou terasu s přímým průchodem do zahrady, studia v 1. patře mají balkon s bočním výhledem na moře.
Stravování
vlastní. Možnost doobjednat snídaně nebo polopenze (snídaně přímo v hotelu na terase - servírovaná kontinentální, večeře v partnerské taverně v centru formou výběru z menu (v češtině) dle vlastní volby. Nápoje u večeří si klient hradí.
Náš názor
velice žádané a oblíbené ubytovací zařízení vhodné pro široké spektrum klientů. Doporučujeme jak pro rodiny s dětmi, tak i pro klienty, kteří ocení jedinečnou polohu přímo u pláže, příjemnou zahradu, klid a romantické prostředí. Nespornou výhodou je možnost ubytování osoby na přistýlce zdarma. Nemusí to být nutně jen dítě. Některé pokoje nabízí možnost i dvou přistýlek. Ubytovací zařízení je u české klientely velmi oblíbené již desítky let, proto doporučujeme neodkládat rezervaci.
Odkaz na www
http://www.studiosachilleas.gr/
Www odkaz popis 1
www.studiosachilleas.gr
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování, leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK