Exotika
4Dreams Chimisay - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de la Cruz
4Dreams Chimisay
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha, Vídeň, Krakow
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy, Snídaně
150 mVzdálenost od moře
  • Bazén venkovní
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: 4Dreams Hotel
Ubytování

K dispozici jsou: izby pro 1 - 4 osoby.

62 hotelových pokojů je rozděleno na jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové obsazení. Prostorné a moderní pokoje s neutrálním vybevena. Pokoje jsou vybavené, jako standardní pokoje, s vlastní koupelnou (WC, sprcha), LCD televizor. Stůl a vysoušeč vlasů jsou k dispozici na vyžádání.

Poloha

4Dreams Hotel je umístěn v populárním Puerto de la Cruz na ostrově Tenerife. Hotel je vzdálen jen 400 metrů od pláže s moly. V blízkosti hotelu se nacházejí obchody, restaurace a bary. V centru ostrova se nachází nejvyšší sopka El Teide.

Služby hotelu

V hotelu se nachází venkovní bazén a střešní terasa s lehátky a slunečníky. K dispozici je 24 hodinová recepce. Bezplatné WiFi připojení. Na recepci dostanete i potřebné informace ohledně pronájmu auta či kola. Hotel nabízí všechny základní nezbytné vybavení a služby, které hosté potřebují, včetně venkovního bazénu a parkování zdarma.

Stravování

Možnost stravování: bez stravy, snídaně.

Doprava

Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuta příruční zavazadla standardních rozměrů a transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na vyžádání.

Cena zahrnuje

letecká doprava, letištní poplatky, příruční zavazadlo, ubytování ve vybraném hotelu na vybraný počet nocí a s vybraným stravováním, transfer z letiště do hotelu a zpět, kapesní průvodce, pojištění insolventnosti

Cena nezahrnuje

služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně), doporučený příplatek za cestovní pojištění, možnost příplatku za registrované zavazadlo

Poznámka

Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je nutné zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!

Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.